Dorty a dezerty

Dorty mají již od pradávna kulatý tvar. Je to tvar slunce – životabudiče. První příprava dortů je spojena s prastarou tradicí na oslavu slunovratu. Ale my, lidé, jsme si našli spostu dalších důvodů k oslavám - svatby, křtiny, narozeniny, jubilea nebo jen tak pro radost. To všechno jsou příležitosti, pro které Vám nabízíme dorty přímo z naší výrobny. Přejeme Vám, ať je každý Váš den krásným slunovratem a dobrou chuť. Určitě si vyberete, a potěšíte sebe i druhé.

Objednávky 

Dorty a dezerty si můžete objednat v kavárně Chocco Caffé na Smetanově náměstí v Litomyšli nebo telefonicky na čísle 461 311 400.

Ceny dortů a dezertů

Ceny jsou uvedeny na podstránce s detailem dortu. Ceny najdete také v PDF verzi katalogu, kterou si můžete stáhnout k prohlížení do svého počítače zde: Katalog.pdf   Všechny ceny jsou včetně DPH.


Dorty
> Více


Dorty pro děti
> Více


Dezerty
> Více

Při výrobě dortů klademe důraz především na použité suroviny: pravá čokoláda, mandlový marcipán, živočišná smetana 36% tuku, vejce. Základem většiny dortů je pravá čokoláda, která je obsažena v korpusu, náplních a také v dekorech. K dekoru dortu pro oslavence můžeme nabídnout čokoládová čísla a písmenka z mléčné, hořké nebo bílé čokolády.