OBCHODNÍ PODMÍNKY

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Provozovatel: Tradiční výroba pralinek, s.r.o.
Adresa: Smetanovo nám. 117, 570 01 Litomyšl
IČO: 278 99 420
DIČ: CZ27899420
Telefon: +420 606 609 339
Email: info@ceskepralinky.cz

PŘEDMĚT ČINNOSTI, PŘÍJEM OBJEDNÁVEK, ROZVOZ

Předmětem činnosti je výroba a rozvoz hotových jídel. Minimální objednávka na rozvoz je 300,- Kč. Rozvoz po Litomyšli a nejbližším okolí (do 10 km) je zdarma. Společnost si vyhrazuje právo do okrajových nebo vzdálenějších dodacích míst účtovat příplatek nebo změnit výši minimální objednávky. Výše příplatku nebo změna minimální objednávky musí být s klientem odsouhlasena při přijetí objednávky.

 

REKLAMACE

V případě jakékoliv nespokojenosti s dodaným produktem nebo způsobem doručení má zákazník právo zboží i službu reklamovat. Doporučujeme, ihned po převzetí, si na místě zkontrolovat, zda doručené zboží souhlasí s objednávkou. Pro případnou reklamaci volejte neprodleně po zjištění závady na číslo +420 606 609 339.

V případě oprávněnosti reklamace s Vámi odpovědný pracovník projedná řešení vzniklé situace. K reklamaci musí být předložena účtenka za dodané zboží. Na reklamované objednávky z předchozích dní nelze brát zřetel.

DODACÍ PODMÍNKY

Zboží si lze objednat pomocí našeho Čokoládového E-shopu a zvolit dva druhy dopravy/vyzvednutí:

  • osobní vyzvednutí – při objednávce přes e-shop je možné si vyzvednout následující produkty ještě tentýž den – PralinkyČokoládové výrobky a Doplňky. Přesný den a čas vyzvednutí si volíte při vyplňování objednávky. Dorty a dezerty je nutné objednat vždy 48 hodin předem. Vzhledem k náročné výrobě dezertů je nutné počítat s objednávkou minimálně 8 kusů. Cena u dezertů je uvedena vždy za 8 kusů a včetně obalu.
  • rozvoz po Litomyšli ZDARMA – všechny naše produkty pro vás rozvážíme po Litomyšli a integrovaných obcích zdarma. Minimální cena rozvozu je ale 450,- Kč. V případě dortů a dezertů platí u rozvozu stejné podmínky.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Za produkty a služby lze platit následujícími způsoby:

  • platbou v hotovosti, jak při osobním vyzvednutí, tak i řidiči při rozvozu. Při platbě většími částkami je nutné o tom informovat předem při uskutečnění objednávky.
  • platební kartou na terminálu na pobočce nebo u našeho řidiče. Při rozvozu musí být platba kartou nahlášena předem.

Pro rozvoz vybraného zboží je nutné uskutečnit objednávky v minimální ceně 450,- Kč. Rozvoz po Litomyšli a integrovaných obcích je ZDARMA. Rozvoz mimo je možný pouze na základě individuální domluvy.

CENA

Produkty jsou uvedeny s cenou zahrnující DPH. U dortů a dezertů je automaticky k ceně rovněž připočítávána i cena obalového materiálu. V případě dortů je to 20,- Kč, u dezertů 15,- Kč. K produktům a doplňkům, které lze zaslat poštou je automaticky připočítávána i cena za obalový materiál a taxa České pošty.

ALERGENY

Informace dle směrnice 2000/89 ES v kontextu směrnice EU 1169/2011 – veškeré námi vyráběné produkty obsahují nebo mohou obsahovat všechny alergeny. Jejich seznamy jsou vyvěšeny na provozovně. Alergeny: 1 – obiloviny obsahující lepek, konkrétně: pšenice 2 – korýše a výrobky z nich, 3 – vejce a výrobky z nich, 4 – ryby a výrobky z nich, 5 – podzemnici olejnou (arašídy) a výrobky z nich, 6 – sójové boby (sója), 7 – mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), 8 – skořápkové plody, konkrétně: mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamie a výrobky z nich, 9 – celer a výrobky z něj, 10 – hořčice a výrobky z ní, 11 – sezamová semena (sezam) a výrobky z něj, 12 – oxid siřičitý a siřičitany v koncentraci vyšší než 10mg/kg, vyjádřený jako celkový SO2, 13 – vlčí bob a výrobky z něj, 14 – měkkýši a výrobky z nich, dle nař. EP č. 2000/13 O poskytování informací o potravinách spotřebitelům.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Prodávající shromažďuje, s vědomím zákazníků, jejich osobní údaje, konkrétně jméno, příjmení, adresu, e-mail a telefonní číslo pro potřeby uskutečnění objednávky s kupujícím. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s Kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména, čísla účtu a adresy dodání).

Prodávající postupuje tak, aby subjekt údajů neutrpěl újmu na svých právech, zejména na právu na zachování lidské důstojnosti, a také dbá na ochranu před neoprávněným zasahováním do soukromého a osobního života subjektu údajů. Osobní údaje, které jsou poskytnuty dobrovolně Kupujícím prodávajícímu za účelem splnění objednávky, jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném a účinném znění a dle Nařízení (EU) 2016/679 Obecného nařízení o ochraně osobních údajů („GDPR“).

Kupující dává prodávajícímu svůj souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely splnění předmětu uzavírané kupní smlouvy,  a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním zaslaným na e-mail  info@ceskepralinky.cz nebo na adresu Smetanovo náměstí 117, Litomyšl, 570 01. Za písemné vyjádření se v tomto případě považuje i forma elektronická.