OBCHODNÍ PODMÍNKY

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Provozovatel: Tradiční výroba pralinek, s.r.o.
Adresa: Smetanovo nám. 117, 570 01 Litomyšl
IČO: 278 99 420
DIČ: CZ27899420
Telefon: +420 606 609 339
Email: info@ceskepralinky.cz

REKLAMACE

V případě jakékoliv nespokojenosti s dodaným produktem nebo způsobem doručení má zákazník právo zboží i službu reklamovat. Doporučujeme, ihned po převzetí, si na místě zkontrolovat, zda doručené zboží souhlasí s objednávkou. Pro případnou reklamaci volejte neprodleně po zjištění závady na číslo +420 606 609 339.

 

V případě oprávněnosti reklamace s Vámi odpovědný pracovník projedná řešení vzniklé situace. K reklamaci musí být předložena účtenka za dodané zboží. Na reklamované objednávky z předchozích dní nelze brát zřetel.

 

Reklamační list ke stažení

DODACÍ PODMÍNKY

Zboží si lze objednat pomocí našeho Čokoládového E-shopu a zvolit dva druhy dopravy/vyzvednutí:

  • osobní vyzvednutí – při objednávce přes e-shop je možné si vyzvednout následující produkty ještě tentýž den – PralinkyČokoládové výrobky a Doplňky. Přesný den a čas vyzvednutí si volíte při vyplňování objednávky. Dorty a dezerty je nutné objednat vždy 3 pracovní dny předem. Vzhledem k náročné výrobě dezertů je nutné počítat s objednávkou minimálně 8 kusů. Cena u dezertů je uvedena vždy za 8 kusů a včetně obalu.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Za produkty a služby lze platit následujícími způsoby:

  • platbou v hotovosti, při osobním vyzvednutí 
  • platební kartou na terminálu na pobočce 

 

CENA

Produkty jsou uvedeny s cenou zahrnující DPH. U dortů a dezertů je automaticky k ceně rovněž připočítávána i cena obalového materiálu. V případě dortů je to 20,- Kč, u dezertů 15,- Kč. K produktům a doplňkům, které lze zaslat poštou je automaticky připočítávána i cena za obalový materiál a taxa smluvního dopravce.

ALERGENY

Informace dle směrnice 2000/89 ES v kontextu směrnice EU 1169/2011 – veškeré námi vyráběné produkty obsahují nebo mohou obsahovat všechny alergeny. Jejich seznamy jsou vyvěšeny na provozovně. Alergeny: 1 – obiloviny obsahující lepek, konkrétně: pšenice 2 – korýše a výrobky z nich, 3 – vejce a výrobky z nich, 4 – ryby a výrobky z nich, 5 – podzemnici olejnou (arašídy) a výrobky z nich, 6 – sójové boby (sója), 7 – mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), 8 – skořápkové plody, konkrétně: mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamie a výrobky z nich, 9 – celer a výrobky z něj, 10 – hořčice a výrobky z ní, 11 – sezamová semena (sezam) a výrobky z něj, 12 – oxid siřičitý a siřičitany v koncentraci vyšší než 10mg/kg, vyjádřený jako celkový SO2, 13 – vlčí bob a výrobky z něj, 14 – měkkýši a výrobky z nich, dle nař. EP č. 2000/13 O poskytování informací o potravinách spotřebitelům.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Prodávající shromažďuje, s vědomím zákazníků, jejich osobní údaje, konkrétně jméno, příjmení, adresu, e-mail a telefonní číslo pro potřeby uskutečnění objednávky s kupujícím. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s Kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména, čísla účtu a adresy dodání).

Prodávající postupuje tak, aby subjekt údajů neutrpěl újmu na svých právech, zejména na právu na zachování lidské důstojnosti, a také dbá na ochranu před neoprávněným zasahováním do soukromého a osobního života subjektu údajů. Osobní údaje, které jsou poskytnuty dobrovolně Kupujícím prodávajícímu za účelem splnění objednávky, jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném a účinném znění a dle Nařízení (EU) 2016/679 Obecného nařízení o ochraně osobních údajů („GDPR“).

Kupující dává prodávajícímu svůj souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely splnění předmětu uzavírané kupní smlouvy,  a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním zaslaným na e-mail  info@ceskepralinky.cz nebo na adresu Smetanovo náměstí 117, Litomyšl, 570 01. Za písemné vyjádření se v tomto případě považuje i forma elektronická.

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

V těchto horkých letních dnech pralinky a čokoládové pecky neodesíláme

děkujeme za pochopení