TRADIČNÍ VÝROBA PRALINEK S.R.O.

Ikona pralinky s linkou

Výroba našich pralinek se řídí přesnými pravidly, danými tradičními recepturami, které vyžadují pouze tu nejlepší čokoládu, ingredience a šikovné ruce, bez nichž by nebyly naše pralinky tak výjimečné svojí chutí a kvalitou. Ve speciálních formičkách vznikají denně desítky druhů pralinek, ať už pro naše zákazníky po celé České republice nebo na pulty naší kavárny. Pro představu. Za den vyrobíme až 15 kg pralinek, což znamená bezmála 1200 kusů. Ročně je pak smlsáno  3500 kg pralinek. A jaký je váš favorit? Zdaleka nejoblíbenější je pralinka – hořká hrudka (pražené mandle).

Telefonní kontakt

OBJEDNÁVKY A REZERVACE

Kde nás najdete

KDE NÁS NAJDETE

Smetanovo náměstí čp. 117
570 01 Litomyšl

Výrobna pralinek a dortů

PROCES VÝROBY

Výroba pralinek

VÝBĚR ČOKOLÁDY

Na začátku každého procesu je vždy výběr té nejlepší čokolády. Zakládáme si na kvalitě, a proto používáme pouze tu nejkvalitnější čokoládu ze zahraniční produkce. Velký důraz klademe i na výběr vhodných ingrediencí pro jednotlivě náplně pralinek. Záměrem je docílit vyvážené harmonie s čokoládovým korpusem a chuťovými pohárky našich zákazníků.

TEMPEROVÁNÍ ČOKOLÁDY

Všichni známe čokoládu jako chuťově a tvarově dokonalý monolit, který nám obalí nervy, zažene deprese a celkově zpříjemní den. Tvarová dokonalost a lesk našich pralinek vzniká souzněním všech krystalků čokolády, které se složí jako skládačka a vytvoří charakteristické vlastnosti čokolády jako je lesk nebo zvuk při puknutí.

 

Výroba čokolády

PLNÍME FORMIČKY

Nejen tvarem, ale i chutí jsou naše pralinky specifické, a proto vám tak chutnají. Stejnou pozornost jako čokoládě, věnujeme přípravě všech důležitých ingrediencí pro náplně jednotlivých pralinek, které musí být s čokoládou v dokonalé harmonii

Výroba pralinek

FORMUJEME IDEÁLNÍ TVARY

Každá pralinka má svůj příběh. Za každou je poctivá ruční práce, o každou se staráme tak, aby přinesla dokonalý čokoládový zážitek nejen nám, ale hlavně vám zákazníkům.Těší nás přinášet lidem štěstí a čokoláda je výborným nástrojem jak vykouzlit úsměv na tváři.

 

Nabídka pralinek Chocco Caffé

PULTOVÝ PRODEJ

Pultový výběr je opravdu velký a my chápeme, že vám mysl nedovolí ochutnat všechny naše pralinky, byť oči velí jinak. Nezoufejte, nikam vám neutečou a my vás tu vždy rádi uvidíme. Sejdeme se v Litomyšli na adrese Smetanovo náměstí 117.

 

Piktogram

Ruční výroba

Poznejte, jak doopravdy chutná pravá čokoláda

Piktogram Kakaové boby

Kakaové boby

Vytváříme kombinace čokolád, které si zamilujete

Piktogram vanilka

Přírodní vanilka

Pravá vanilka je důležitou ingrediencí skutečných čokolád

Piktogram máslo

Kakaové máslo

Další důležitá ingredience našich lahodných čokolád

V těchto horkých letních dnech pralinky a čokoládové pecky neodesíláme

děkujeme za pochopení